Ramar, ett par, Frankrike, sent 1700-tal, Louis XVI.
Förgyllda och bronserade. Skuren dekor, krön med troféknippen representerande Konsten respektive Segern. Med samtida gravyrer. 41 x 37 resp. 42 x 37 cm.
×
Logga in
Kunde inte logga in