skulptur "Integritet", Orrefors Gallery, 1997, signerad och numrerad 5-15.
Underfång i blått och grönt glas, slipat överfång samt midja, signerad Orrefors Gallery Koll 15 Erika Lagerbielke 5-15 samt egenhändigt signerad, på kvadratisk matterad glassockel. Höjd inklusive sockel 33 cm.
Kollektion 15 skapades med anledning av att Lagerbielke år 1997 samarbetat med Orrefors i 15 år och bestod av 15 olika objekt i en upplaga om 15 och vilken visades internationellt på 15 olika platser
Sockel med stötskada på hörn.