Utan titel
Signerad Marcel Dzama. Tusch och akvarell på papper 34 x 26,5 cm.
Galleri Magnus Karlsson, Stockholm.
Stockholms Auktionsverk, "Contemporary Art", 15 november 2011, kat nr 169.
Privat samling, Stockholm.