131
1496062

Luigi Benzoni

(Italien, Född 1956)
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
949 - 1 420 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77
Luigi Benzoni
(Italien, Född 1956)

Skulptur, huvud, Berengo Studio, Italien 2006.

Guldfolierat ansikte, svart glasmassa med röda påklipp, signerad Luigi Benzoni 2006, höjd 38 cm.

Några små repor.