Arne Jones E1299
617
1477960

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Stockholms slott från Blasieholmen

Signerad Anna Palm de Rosa. Akvarell 13 x 30 cm.