bredd ca 8 mm, storlek 52 enligt märkning, totalvikt 11 gram. Numrerad E09182. Stämplad Cartier 1996, fransk stämpel. Medföljande etui, kopia av kvitto och certifikat.
×
Logga in
Kunde inte logga in