18K guld med runda briljantslipade diamanter samt onyx och smaragder, storlek 55 enligt märkning, totalvikt 54 g. Signerad Cartier samt numrerad AGA219. Etui och certifikat från Cartier medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in