Storlek: 37 mm
Material: 18K vitguld
Urverk: automatisk, caliber 2385
År: cirka 2001
Glas: safirglas
Armband: integrerat gummiband, viklås i 18K vitguld
Referensnummer: 25986CK.ZZ.D020CA.02
Verknummer: 568'767
Boettnummer: E88'566 / 084
Tillbehör: certifikat, box, ytterkartong
Åldersrelaterat slitage. Repor. Gummi på bezel slitet.