Storlek: 42 mm
Material: titan
Urverk: automatisk (Co-Axial), caliber 8806
År: cirka 2022
Glas: safirglas
Armband: originallänk i titan, viklås
Referensnummer: 210.90.42.20.01.001
Serienummer: 82'832'120
Verknummer: 82'832'120
Tillbehör: certifikat, box, ytterkartong
Helhetsintrycket är gott. Smärre slitage. Repor på hornen från tidigare bandbyten.