91
1437435

Ove Feuk

(Sverige)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
700 - 875 EUR
737 - 922 USD
Klubbat pris
6 500 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Ove Feuk
(Sverige)

byrå, Nordiska Kompaniet 1960-70-tal.

Stomme i svartlackerat trä, beslag i mässing, märkt med nr 103-89, samt 3323, höjd 88,5 cm, bred 72 cm, djup 46 cm.

Slitage.