"Fallen woman"
Signerad LB och daterad 1996. Numrerad 23/25, Sevres, Frankrike. Porslin och målad gulddekor. Längd 29 cm.
Galerie Lelong, Paris.
Art Partners!, Finland.
Privat samling.