"Marilyn Roses (from the last sitting)", 1962
Signerad Bert Stern och daterad 2005. Även signerad och daterad a tergo. Framtagen 2005. Unik. Handkolorerad digital print, 187 x 146 cm inklusive ram.
Vereld Gallery, East Hampton, USA.