"Performance Still (PJ & Cheryl)", 2008.
Signerad Mika Rottenberg på etikett a tergo. Numrerad 1/3 + 2 AP. C-print 175,5 x 115,6 cm inklusive ram.
Nicole Klagsbrun, New York.
Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.