"Indian Summer" vas, Fish Design, Corsi Design, Italien efter 2010.
Turkos och röd gummi, stämplad FISH DESIGN SERIE 2010. Höjd 33 cm, fotens diameter ca 30 cm.
Modellen formgiven av Gaetano Pesce 1995 för Fish Design.