Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
skrivbord, limited edition Ecart International, Paris ca. 1986.
Vitlaserad ek, halvmåneformad skiva med arbetsyta samt skrivklaff i grönt läder, två hurtsar med lådor, beslag i metall, monogramsignerad under skivan, höjd 72 cm, bredd 250 cm, djup 100 cm.
Slitage, märken.
Detta skrivbord är utfört i en begränsad upplaga efter det skrivbord Jack Lang beställde av Andrée Putman för kulturministeriet i Palais-Royal, Paris 1984.