"Blue Arch"
Signerad R Smith och daterad -79 på etikett a tergo. 7 delar, duk uppfäst på metallstänger och snöre. Märkta 1-7 på etiketter a tergo. Nummer 1 och 7 ca 180 x 195 cm, nummer 2 och 6 ca 165 x 165, nummer 5 och 3 ca 145 x 145, nummer 4 ca 122 x 122 cm. Total bred ca 565 cm. Total höjd ca 275 cm.
Tres Hombres Art, Halmstad.
Privat samling.