Contemporary Art & Design 642

108 föremål
191. Irving Penn, "The Sultan of Morocco in his Carriage", 1952.
Klubbat pris
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
229. Denise Grünstein, "Enfants Terribles", 2015.
Klubbat pris
24 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
264. Denise Grünstein, fotografi signerad och numrerad 1/3 a tergo.
Klubbat pris
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
169. Denise Grünstein, "Lumiere", 2014.
Klubbat pris
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
192. Helena Blomqvist, "Insomniac", 2013.
Klubbat pris
105 000 SEK
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
181. Luis Gispert, "Knight Rider", 2008 ÅTER KUND.
Klubbat pris
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
235. Nathalia Edenmont, "Kirin", 2005-2007.
Klubbat pris
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK