Gübelin ring platina och 18K guld med en radiantslipad diamant 3.21 ct Fancy Intense Yellow vvs 1
enligt medföljande GIA Colored diamond report 1172649866 samt två modifierade baguetteslipade diamanter totalvikt ca 0.75 ct, storlek 16.25/51, totalvikt 5 g. Signerad Gübelin och numrerad 1000154501. Etui från Gübelin medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in