"Organizational Legend"
Den kompletta porföljen med 16 etsningar. Samtliga numrerade 9/64. Tryckt hos ark Patstfall, Graphics, Cincinnatis, Ohio. Utgiven av Carl Solway Gallery. Bladstorlek 56 x 38 cm vardera.