935
1354082

Skulptur, soapstone. Kina, tidigt 1900-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Sittande på tron i meditativ ställning hållandes en vas. Höjd 24 cm.

Nagg.