768
1347604

Henric Ankarcrona

(Sverige, 1831-1917)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Henric Ankarcrona
(Sverige, 1831-1917)

Kavalleribatalj

Signerad Henric Ankarcrona och daterad 1875. Duk 23 x 33 cm.