"Section of World Map - A Puzzle".
Signerad Öyvind Fahlström och numrerad 42/100 a tergo. Utförd 1973. Silkscreen på opak vit vinyl, skuren och försedd med magneter. Vit metallskiva att fästa pusslet på. Totalt 51 x 81,5 cm. Tryckt av Styria Studio, New York (Adolf Rischner, master printer). Utgiven av Multiples, Inc. New York.