"The Funeral (Dome)" ur: "Moby Dick Domes Series"
Etsning, akvatint, relief och gravyr på format TGL handkolorerat papper, 1992. Signerad F. Stella, daterad och numrerad 2/23 med blyerts. Tryckt och utgiven av Tyler Graphics, Ltd., Mt. Kisco. 184 x 137 cm.
Axsom/Kolb 208.