998
1300770

Praktvas, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
30 000 - 50 000 SEK
2 660 - 4 440 EUR
2 810 - 4 680 USD
Klubbat pris
185 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i relief av antikviteter och dyrbara ting s.k. "100 antiques". Höjd 41 cm.

Nagg. Förgyllningen med slitage.