Utan titel
Signerad och daterad -84. Pannå 13 x 19 cm. Vi tackar Bùi Thanh Phoung, konstnärens son, för intygan av äktheten på det aktuella katalognumret.
Förvärvad direkt från konstnären i Hanoi 1983-84 av nuvarande ägare som bodde i Vietnam 1977-1990.