Ben av mässing, två skärmar av glas, den inre skärmen av bärnstensfärgat optikblåst glas, den yttres skärmen av klarglas med etsad dekor, signerad Notini Glössner Co., höjd 175 cm.
Smärre slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in