"Boneman"
Mezzotintetsning på träfanerat papper. Signerad och numrerad 10/42, daterad 1986. Utgiven och tryckt av Gemini G.E.L., Los Angeles. 76 x 51 cm
Gemini G.E.L 1283; Rachel Robertson Maxwell 31