"Tangram"
Den kompletta portföljen med 8 akvatintetsningar. Signerade och numrerade. Utgiven Baron/Boisanté Editions, New York. Tryckt av Harlan & Weaver, New York, 1990. Samtliga med bildyta 28 × 21.5 cm, bladstorlek 66.5 × 48.3 cm.