"Mot Las Vegas"
Signerad Tilda Lovell och daterad 2006 a tergo. Blandteknik 41,7 x 21,2 x 29,5 cm. Glasmonter och hylla medföljer.
Galleri Lars Bohman, Stockholm.
Tom Böttiger Collection, Stockholm.
Galleri Lars Bohman, Stockholm, "Tilda Lovell, I Follow You Into the Dark", 15 november - 14 december 2008.
CFHILL Art Space, "Tom Böttiger Collection Part.1", 26 september - 15 november 2019.