"Apart" (4a-b)"
Signerad Tomas Lundgren och daterad 2015-16 a tergo. Diptyk. Duk 41 x 31 cm per del.
CF Hill, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.
Färgfabriken, Stockholm, 2016," Beckers Konstnärsstipendium".
CF Hill, Stockholm, "Reenact", 19 januari - 10 februari 2017.