Utan titel, 1980-tal
Signerad Kenneth Gustavsson och märkt 3361-505 a tergo. Gelatinsilverfotografi, bildyta 24,5 x 32,5 cm. Bladstorlek 30,5 x 40,5 cm.
Ett annat exemplar utställt på:
Fotografiska, Stockholm, "Kenneth Gustavsson. The Magic Bar", 5 oktober - 18 november 2012.
Konsthallen i Hishult, "Kenneth Gustavsson. The Magic Bar", 9 mars - 22 april 2019. Avbildad på affisch.
Thomas Wågström (red), "The Magic Bar. Kenneth Gustavsson", 2012, avbildad på helsida sid 77.