Boucheron ett par örhängen 18K guld med runda briljantslipade diamanter och korall
totalvikt diamanter ca 4.00 ct, mått 25 x 60 mm, totalvikt 55 g. Signerade Boucheron, numrerade P35744 samt med franska stämplar. Etui från Boucheron medföljer.
För köpare utanför EU kan exporttillstånd krävas
×
Logga in
Kunde inte logga in