18K guld och bergkristall med runda briljantslipade diamanter, storlek 17.50/55, totalvikt 28 g. Signerad Cartier, numrerad 20541A samt med franska stämplar. Anpassat etui från Cartier medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in