714
1256479

Inro, två stycken, lack. Japan, Meiji (1868-1912).

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slitage, nagg.