710
1253073

Bricka, boxwood. 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02
Bricka, boxwood. 1800-tal.

Lövformat med naturliga genobrutna delar. Längd 21,5 cm.

Liten lagning vid hänkel.