414
1277499

Louis Lang

(USA, 1812-1893)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 820 - 2 280 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Louis Lang
(USA, 1812-1893)

Kvinna med parasoll i sommarlandskap

Signerad L. Lang. Olja på duk 45 x 28 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

101. Tyra Lundgren, tebord, Arabia, Finland, 1927, benställning av David Blomberg, Stockholm.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
80 000 SEK