353
1255986

Giacomo Guardi

(Italien, 1764-1835)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 730 - 3 640 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Giacomo Guardi
(Italien, 1764-1835)

Venedigmotiv med Rialtobron, ett par.

Akvareller 11 x 17 cm respektive 8,5 x 15,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

371. Harald Notini, taklampor, ett par, modell "11555", Arvid Böhlmarks Lampfabrik, Stockholm, 1940-tal.
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK