Mörkblå melerad spegel med Shou-liknande tecken med krans av fladdermöss samt hörnornament i form av stora fladdermöss. Två små border i olika nyanser av blått.
Ställvis något slitage, smutsig, fläckar, lagningar, kompletteringar, iknytningar. Baksidan med smärre
malskador.
ca 255 x 199-202,5 cm.