194
1269407

Bricka på fötter / coaster, icke identifierad mästarstämpel, Lisbon 1803-1813.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
364 - 546 USD
Klubbat pris
9 000 SEK

Rund med pärlstav, på tre genombrutna fötter. Diameter 19 cm, vikt 235 gram.

Liten lagning.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

220. Vicke Lindstrand, taklampa, "Arsenal", modell "LD 610/611", Orrefors, 1930-tal.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK