"Charlotte Tokayer " ur "Purple Series"
Färglitografi, 1972, signerad med blyerts och numrerad 76/100. Utgiven av Gemini G.E.L., Los Angeles med deras blindstämpel. 40 x 56 cm.
Gemini Publication Sequence Number 373.