"Stealth Bomber, Langley Air Base, Virginia", 1991
Signerad Annie Leibovitz och numrerad 3/25. Gelatinsilverfotografi, bildyta 35,5 x 45 cm. Bladstorlek 40,3 x 50,5 cm.
James Danziger Gallery, New York.
Karin & Lars Hall Collection. Förvärvad 1992.04.24.