"Cups 4 Picasso"
Färglitografi, 1972, på Hanga-papper, signerad och numrerad 15/39, utgiven av ULAE, med deras blindstämpel. Bildstorlek 35,9 x 81,9 cm, bladstorlek 56,5 x 81,9 cm.
Elaine Horwitch Galleries; Swann Galleries, New York, 11 november 1999, kat nr 732; Privat samling, Sverige.
William Rockhill Nelson Gallery of Art, Atkins Museum of Fine Arts, Kansas City.
ULAE 122, Field 167