Utan titel
Signerad och utförd 1974. Tusch och olja på papper 55 x 75 cm.
The Seibu Museum of Modern Art, Tokyo, 2 januari - 21 februari 1983, kat nr 146
Utställningskatalog, The Seibu Museum of Modern Art, Tokyo, 2 januari - 21 februari 1983, avbildad sid 105.