"Slogan - Communism is eating from the same big pot", 2013
Signerad Zhang Dalin och daterad 2013. Signerat certifikat utfärdat av Eight Art Gallery 2016 medföljer verket. Cyanotype fotogram och bläck på rispapper 95 x 67 cm.
Eight Art Gallery, Singapore.