52A
1183880

KARMSTOLAR, ett par, Danmark, 1700-talets slut.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris

Vitmålade. Stoppad rygg och sits. Dekor av pärlstav. Armstöd med akantusblad. Sitthöjd 40, höjd 91 cm.

Lagningar.