285
1178933

Frimurarkula, guld och silver, ostämplad, omkring sekelskiftet 1900 samt Frimurarslev, guld och emalj, ostämplad. 1900-t

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
911 - 1 090 USD
Klubbat pris
11 500 SEK

Insidan med svisselerade symboler. Murarspaden med emaljerad dekor. Diameter 2 cm, vikt 17 gram.

Proveniens

Privat samling.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

503. Vivianna Torun Bülow-Hübe, collier, silver och turkos, egen verkstad 1950/60-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK