Etsning och litografi, 1975-76, signerad med blyerts och numrerad 40/60 a tergo. Utgiven av Propyläen-Verlag, Berlin och tryckt av Matthieu Studio, Zürich. Bladstorlek 65 x 50 cm.
×
Logga in
Kunde inte logga in