71
1190894

AUDEMARS PIGUET, Royal Oak OffShore, kronograf

Utropspris
230 000 - 280 000 SEK
20 200 - 24 600 EUR
21 500 - 26 100 USD
Klubbat pris
260 000 SEK
Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

Storlek: 44 mm
Material: 18K guld
Urverk: automatisk, caliber 3126/3840
År: cirka 2013
Glas: safirglas
Armband: gummiband, originalspänne i 18K guld
Referensnummer: 26400RO.OO.A002CA.01
Serienummer: 897'238
Boettnummer: I05704-1970
Tillbehör: certifikat, box, ytterkartong

Fabriksservice oktober 2019

For detailed condition report, please contact specialist.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

391. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Tusenskönan" ("Bellis"), flossa, ca 300 x 205 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK