demi-parure, 18K guld, halsband total längd 84 cm som går att bära i två längder, 45 cm och 39 cm, och örhängen höjd ca 35 mm. Total vikt 481 g. Signerade Paloma Picasso, stämplade Tiffany&Co ©89 ITALY