318
1117492

ÄGG, porslin. Ryssland, Empire, 1800-talets första hälft.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Målad polykrom och förgylld dekor. Höjd 9 cm.

Lagning, sprickor.